Birinchi xarid uchun 100% gacha keshbekni qanday olish mumkin? - AVO
- xarid summasi 2 000 so'mdan ko'p bo'lishi kerak — agar summa bundan kam bo‘lsa, uni birinchi xarid sifatida hisoblamaymiz;
- beriladigan keshbekning eng ko'p miqdori — 100 000.
Masalan, xarid summasi 120 000 so‘m bo‘lsa — 100 000 keshbek, 89 000 so‘m bo‘lsa — 89 000 keshbek beriladi.
Agar avval kredit limitidan xaridlar qilgan bo‘lsangiz, keyingi xaridlarga faqat 1% keshbek beriladi. Agar sizda avvalroq kredit limiti bo‘lmagan bo'lsa va xaridlarni faqat shaxsiy mablag‘laringizdan amalga oshirgan bo‘lsangiz, siz kredit limitini olgandan so'ng 1-xaridingizga 100% gacha keshbek olishingiz mumkin.
Misol uchun: 10-sentabr kuni taksi uchun shaxsiy mablag‘ bilan to‘lov qildingiz. 15-sentabr kuni kredit limiti oldingiz. 17-sentabrda pul o‘tkazib, internet uchun to‘lov qildingiz. 20-sentabrda mahsulotlar xarid qildingiz — bu kredit mablag‘lari bilan qilgan birinchi xaridingiz bo‘lgani uchun, 100 000 so‘mgacha 100 % keshbek olasiz.
Keshbek ushbu holatlarda hisoblanmaydi:
- agar kredit mablag‘laridan xarid qilsangiz va o‘sha kuni kartangizni to'ldirsangiz;
- agar xaridning bir qismi shaxsiy mablag‘lar bilan to‘langan bo‘lsa;
- naqd pul yechish, o‘tkazmalar va boshqa imtiyozsiz operatsiyalar uchun;
- bank komissiyalarini to‘lash uchun;
- ilova orqali amalga oshirilgan to‘lovlar — aloqa, davlat xizmatlari, kommunal xizmatlar va boshqalar uchun.
Agar barcha shartlarga rioya qilgan bo‘lsangiz, lekin keshbek tushmagan bo‘lsa, bizga qo‘ng‘iroq qiling: +998 (78) 888‑78‑87 — sizga albatta yordam beramiz

Как получить 100% кешбэк за первую покупку?
• Покупка должна быть оплачена только за счёт кредитных средств. Если оплатили часть собственными средствами, кешбэк не начисляется.
• Сумма покупки должна превышать 2000 сум (при сумме ниже, покупка не засчитывается как первая).
• Размер кешбэка: до 100.000 бонусов.
• Если ранее уже совершали Покупки с кредитного лимита, будет доступен только кешбэк в размере 1% с каждой последующей покупки.
• Кешбэк предоставляется за: товар или услугу в интернет-магазинах, подписку, оплаченную с помощью Платежного стикера или карт AVO platinum.
• Кешбэк не предоставляется: за снятие наличных, переводы, нельготные операции, оплату банковских комиссий, Операции с раздела «Платежи» (оплата услуг связи, государственных услуг, коммунальных услуг и других).
Пример: Вы получили кредитный лимит 15 апреля. 17 и 18 апреля вы воспользовались кредитными средствами - перевели деньги, сняли наличные и оплатили за коммунальные услуги. А 20 апреля впервые оплатили покупку. Так как это была ваша первая покупка, за неё вы получите 100% кешбэка.